Urgentní pomoc mamince Monice se třemi dětmi.

29.07.2023

Hlasování ukončeno - Tak milí a vážení a prima přátelé, děkuji Vám a to jak členům Společenství ČSR tak přátelům spolku ČSR, případně jen mým přátelům ... Lednici už máme a zítra už bude doma u maminky Moniky a jejich dětí.  A samo ta nefunkční bude odvezena.  Teď pomine nebezpečí, odebrání dětí, na udání ... Všem moc a to samo i za maminku Moniku, děkuji.

Hlasování a sbírka ukončena 31.7.2023 23:59

Společenství ČSR vyhlašuje urgentní pomoc mamince se třemi dětmi z Českých Budějovic. Po rozchodu s přítelem jak se stává je ex partner mstivý a nelítostný k matce i když mají spolu děti. I po rozchodu je partner ještě větší tyran a jako zbraň má děti. Začíná tu boj s dehonestovat maminku na sociálním odboru. Záminkou je nefunkční lednice. Partner ji nahlásil. Sociální pracovnice vyhodnotila, že děti nemohou byt bez ledničky a matce dali ultimátum do 3.8.2023. I přes takovou banalitu ji hrozí problém s odebráním dětí. Bohužel i to se stává. Proto společenství Čest, Svoboda, Respekt prosí o pomoc mamince v nouzi. Hlasujme prosím !!!

Maminka potřebuje tedy novou lednici. S maminkou jsme se telefonicky spojili a tak víme, že lednice je zabudovat do kuchyňské linky. Díky rozměru je výběr lednice omezen. Jinam se do bytu nevejde. Je také potřeba počítat s dopravou a manipulací lednice až do bytu. 

Počítejme s částkou do 10 000,- Maminka dětí má pro tyto účely našetřeno 4000 Kč. Zajisté přátelé uznáte, že tato částka, vzhledem cenám a tedy napjatým rodinným rozpočtům naprosto nedostatečná. Je tu návrh hlasování o pomoci. ˇMaminku tlačí čas.

vybraná lednice: klikni sem

POMOZME MAMINCE S JEJÍM PROBLÉMEM. konec hlasování do 31.7.2023 do 23:59 hod.

Výsledky hlasování: 

Pomůžeme mamince - odhlasovalo 159 členů

Nepomůžeme mamince - odhlasovalo 0 členů

Vybralo se 20 302,- Společenství věnovalo 10 000,-

2.8.2023 a hurá na nákupy...

😉...  Lednici už máme a zítra už bude doma u maminky
😉... Lednici už máme a zítra už bude doma u maminky
😊💗🤝🇨🇿  Finanční pomoc - mamince Monice a jejím třem pokladům 💗😊  Děkuji všem vám lidem🧡, vám přátelům jenž jste tak rychle zareagovali, přispěli na pomoc a tím pádem účinně pomohli 😊🤝🇨🇿💗👍👍👍  Pomáhat má smysl 🧡🇨🇿🤝😉
😊💗🤝🇨🇿 Finanční pomoc - mamince Monice a jejím třem pokladům 💗😊 Děkuji všem vám lidem🧡, vám přátelům jenž jste tak rychle zareagovali, přispěli na pomoc a tím pádem účinně pomohli 😊🤝🇨🇿💗👍👍👍 Pomáhat má smysl 🧡🇨🇿🤝😉
Materiální pomoc pro naplnění nové ledničky 😊💗
Materiální pomoc pro naplnění nové ledničky 😊💗

Ještě menší hlasování o vícenákladech

Jak je známo, že Jirka je dobrosrdečný člověk. Při koupi lednice mu bylo prodejcem řečeno, že se záruka spotřebiče snižuje na 1 rok když nakupuje firma. Jirka se tedy rozhodl doplatit ze svého částku 2 898,- za prodloužení 5 leté záruky. Další více náklad 699,- vznikl za komfortnější doručení a odnos až do bytu. Když jsem zjistil, že Jirka dal ze svého částku 3587,- rozhodl jsem se udělat menší hlasování, aby mu tato částka byla proplacena z účtu Společenství. Už tak strávil skoro celodenní čas běháním s maminkou po obchodě, místo aby byl v práci. A nepočítám dopravu. Proto bych Vás požádal o hlasování. 

Václav Rada Váš administrátor...

Hlasování ukončeno 8.8.2023 23:59

Výsledky hlasování: 

Ano proplatit Jirkovi 3 587,- - hlasovalo 173 členů

Ne proplatit Jirkovi 3 587,-  - hlasovalo 0 členů