Hlasování bude ukončené 21.7.2024 ve 23:59 Dobrý den vážení členové, dovolte mi podat návrh na finanční pomoc. Tentokráte tento návrh je v jistém směru ojedinělý. Jde totiž pro naši členku, členku kterou mnozí znáte pod přezdívkou

Hlasování bude ukončeno 21.7.2024 ve 23:59 Dobrý den vážení členové Společenství, nedávno bylo vytvořené hlasování na zakoupení nového petičního stánku. Jelikož se zvedla velká solidarita a několik lidí nový stánek zakoupilo. nemá cenu tyto finance utrácet za další stánek. A co tedy s penězi?

Dobrý den vážení a milí přátelé, příznivci, členové Společenství ČSR – Čest, Svoboda, Respekt. Máme tu prosbu, návrh, možnost.

Dobrý den přátelé, jako každý rok se bude konat velké setkání členů ČSR. Termín setkání 8.6.2024 od 13 hodin, na jeden nebo dva dny. Tentokrát se sraz bude konat na adrese: Praha - Újezd nad Lesy. Toto místo nám nabídla naše členka Společenství, Ladislava Kollmanová, která je majitelkou restaurace.

Společenství se rozhodlo udělat reklamní kampaň od 1. května a to za finance našeho milého dárce a člena, který nám daroval 200 000,- v loňském roce. Jistě si na to pamatujete. Dárce nechtěl být zveřejněn. Reklama je ve 13 krajských městech. Velikost billboardů 510x240 cm.