Rád bych vám všem teď představil druhý, těžký, smutný příběh. Jak jsem již psal včera, pověděl v živém vysílání... Jeden příběh ze statisíců těžkých a smutných příběhů v naší vlasti, České republice.

Vážení členové Společenství ČSR, máme zde kolektivní anketu k obdarování a tak pomoci z tíživé situace. Anketa je níže pod dopisem. Prosím o vyplnění do úterý 6.12.2022 23:59 hod.

Zdravíme vás přátelé, zdravíme všechny členy Společenství ČSR, vlastence milující svoji vlast, svůj domov Českou republiku.

Vážení členové ČSR, chat bude na nějakou dobu pozastaven. Hledáme lepší alternativu, která nám bude více vyhovovat. Více informací se dozvíte co nejkratší době.

Vytvořil se leták, který by mohl více informovat o našem společenství ČSR. Vážená členská základno, připojte se o propagaci společenství. Kdo má možnost za co nejmenší náklady vytisknou obou straně leták. Kdo má možnost doma vytisknout pár letáků a následně je roznosit třeba do schránek? Kdo by se chtěl v této propagaci stát koordinátorem? Napište...

Náš plán jak zviditelnit společenství ČSR je mohutná propagace. Momentálně se připravuje grafika a text tiskopisu. Pomoc nám nabídla organizace Společně jsme silnější.