Dopisy od lidí


Jiříku děkuji dnes jsem přišla z nemocnice a tak doufám, že se mi podaří si Tě opět přidat do přátel a hlavně, že mi bude chodit upozornění. Přeji krásný večer a těším se na Tvé vysíláni. Společně to musíme zvládnout. Papa Jana🇨🇿🇨🇿🇨🇿
---------- Původní e-mail ----------
Společenství Čest Svoboda Respekt <spolecenstvi.csr@email.cz>
Datum: 23. 3. 2023 21:48:47


19.2. v neděli 2023 pan Václav

zdravím, to video s chejtrem je vážně bomba, dost sem se zasmál, neber to zle, ale si asi vážně blázen 🤣, ale jedna jiná věc, nekonči s tou pomoci lidem, co to potřebují, to je právě to co oni chtějí, nepomáhat si abychom padaly jak mouchy. Málo kdo má odvahu jako ty takto veřejně pravdivě vystupovat a zařizovat pomoc těm co to opravdu potřebují, nezahazuj to kvůli takovým idiotům, to přesně chtějí.

Přeji ti mnoho sil a úspěchů v tvé důležité a obdivuhodné práci pro lidi 👍

Když to řeknu hodně špatně, nesmíš vzít lidem naději, že tu přece jen někdo odvážný, je kdo dokáže pomoct, většina lidí se vysejří pomalu na vlastní rodinu, na tož pak někomu úplně neznámému. Nesmíš to vzdát Jiří, kvůli takovým parchantům. Nesmíš těm hajzlům ustoupit a přestat s tak užasnou věcí, jako je pomoc tem co to vážně potřebují


Já sem jen obyčejný vesnický kluk co vyrůstal mezi traktory a dobytkem, nemam um a odvahu dělat to co ty. Je mi jasné, že můj názor a to co ti píše nějaký neznámý chlapík, bůhví odkud, ani tě nezajímá. Je to jen můj názor, který sem ti chtěl říct. Byla by to vážně škoda kdyby si s tím přestal kvůli takovým hovadům. Nechtěl jsem tě rušit, či otravovat a pokud se to stalo tak se omlouvám.


24.1.2023 pan Stanislav

Dobrý večer pane Černohorský,
jmenuji se Stanislav Zadražil, je mi 64 let a pocházím z Jeseníku.
Již zhruba něco přes rok Vás poslouchám. Víte, já nemám facebook, má ho manželka, a tak píšu na mail. Celý pracovní život vlastně pracuju s lidmi, takže dokážu odhadnout, jaký kdo vlastně je. U Vás mi to trvalo trochu déle, přesto jsem se přesvědčil, jaký asi jste. Pro začátek chci říct, že jsem se přesvědčil o Vaší čestnosti, svobomyslnosti a vlastenectví. To mi poslední dobou dokazujete hodně silně a vůbec mi nevadí vaše vyjadřování, protože bych si už nedovedl představit, že by jste mluvil jak učitel ve škole před žáky. Jste to prostě Vy. S manželkou Vás obdivujeme a vždy netrpělivě čekáme na Váš vstup. Vy nám mluvíte z duše a jsme rádi, že jste. Víte, moje představa je taková, že by se vlastenecká scéna měla spojit, domluvit se na pravidlech, které by se dodržovaly. Do teď je ta scéna úplně roztříštěná a slabá. Samozřejmě je taky potřeba, aby to vedl silný lídr, který by nerozhodoval sám, ale nějaká zvolená rada. Myslím, že by jste to mohl být Vy, kdo by to mohl zinicializovat. Nejsem sám, kdo je takového názoru. Pravidelně o tom s přáteli diskutujeme. Jezdili jsme na demonstrace, byli jsme z nich nadšení, ale po určité době nám tam něco scházelo. Nějaký krok, posun. A to se nestalo. Přesto všechno jsme to nezabalili a jedeme dál. Máte od nás velkou podporu pane Černohorský. Asi nejsem sám, kdo Vám píše, ale bych rád, kdybych dostal odpověď. Přeju Vám hodně štěstí a zdraví
S pozdravem Stanislav Zadražil 


Neuvěřitelný pan Miroslav

Zpráva od Miroslava. Jiří potřebuji s tebou mluvit. Napiš do sz, dám ti číslo. M.P. 

Chat z živého videa datum: 22.1.2023

Petra Vopičková - Neuvěřitelný

Mirka Brázdová Blokovaná - Také nemám bankovní účet....už 6 let. A kdo můžete, udělejte to také, proč by měli mít vaše peníze, úspory banky ?

Mirka Holubová - Protože ti zdravotně postižení se umí vcítit do těch druhých. Vědí jak těžké to je a chtějí dalším podobně potřebným taky pomoci.

Zdenka Veselá - Chce se vám plakát že? Máte v očích slzy, pane Jiří.

Ivan Kern - Smekám, nenacházím slova.

Jeremy Speirs - Smekám

Jana Semanová Křešťáková - Klobouk dolů.

Jiřka Hořejší - Respekt k pánovi.

Lenka Tarabová - A jsem naměkko.

Saskia Sarkoziova - Mazec. Že pozdravujeme pana Miroslava.

Rada Václav - Chce se mi brečet a to slyším po druhé.

Mirka Holubová - Pro stát jsme póvl a invalidé echt póvl.

Mari Koutná - pro pana Miroslava, jj stará generace , čest a respekt i za to, že nechce být součástí tohoto systému , svoboda.

Felix Pena - Pán Miroslav má zlaté srdce.

Iva Hloušková - Jiříku, ani nevíš jak jsem šťastná, že jsem tenkrát poslala peníze na pomoc Moravě, na tvůj účet.


Jiří jste borec, smekám před Vámi a je vidět, že Vás to vzalo, ale mě taky. Máte srdíčko na pravém místě. Děkuji Vám i za toho pána Miroslava.

Renata Piklová - Datum: 22.1.2023


Sleduju teď Jirku Černohorského a moc mu fandím💗👍,já u voleb také byl a musel jsem si dát aspoň 3 panáky🥃🥃🥃,než jsem to tam hodil .Nenávidím celý tento systém a jedinou krásnou naději✨ vidím ve společenství ČSR💕,takže opět podpořím a hlavně se mi líbí ta pomoc našim lidem💗,to je důležité👍 a je to i správná cesta. Věřím, že nás bude čím dál víc a i Jirka bude jednou v tom Tv Mondeu🚗 více veselejší😉😊,přeju si to a posílám krásný pozdrav z Horní Lidče🌞.
---------- Původní e-mail ----------
Od: Společenství Čest Svoboda Respekt <spolecenstvi.csr@email.cz>
Datum: 5. 1. 2023 15:33:00
Předmět: 5.1. Živé vysílání Jiřího Černohorského