Pomoc pro Silvinku

14.02.2023

Pomoc ukončena 1.4.2023

Člověk míní, život mění. Tak by se dal nazvat turbulentní obrat v rodině zdravotní sestry a jejího manžela. Už jako mladá si přála mít velkou rodinu, kterou zahrne láskou a péčí .

Sen, který si vysnila se jí splnil. Našla muže s velkým M a na svět přivedla děti, které ji vnesly energii do života a pomohly čelit problémům, které na sebe nenechaly dlouho čekat.

Rodinu si nevyberete, přátele ano, a tak i tahle rodina doplatila na chyby člena rodiny a přestože se snažila vše řešit, nezvládala to a dostala se do exekuce, následně insolvence.

Problémy jsou od toho, aby se řešily a to oba rodiče dělali. Maminka (Petra) se starala, jak nejlépe dovedla a z ničeho, uměla udělat mnoho. Tatínek (Standa) je od rána do večera v práci. Ani jeden z nich si nikdy nestěžoval. Jediné, co je trápilo bylo to, že jejich děti doplácí za chyby svého dědy. Jejich pocit selhání vůči dětem umocnila lékařská zpráva 11. leté Silvinky, kdy ji byla diagnostikována onkologická nemoc-rezistentní na léčbu.

O pomoc nepožádali rodiče, ale jejich kamarádka a příběh rodiny se mě dotknul na tolik, že jsem se rozhodla zapojit všechny, kteří mají dobré srdce.

Silvinka je dívka, která i přes všechnu tu hrůzu, nosí úsměv na tváři. Ráda sportuje, krásně zpívá, je společenská a miluje zvířata. Byla vychována skromně a tak i působí.

Silvinka má jedno přání a to je mít svůj vlastní tablet. Myslím, že tohle přání jsme schopni vyplnit v krátkém čase, který je pro ní velmi vzácný.

Rodina potřebuje pomoc i v jiných sférách a pokud se podaří vybrat více peněz, myslím, že rozzáříme několik očí najednou a vytrhneme trn z duše rodičů. Nemůžeme odstranit bolest, kterou si prochází, ale můžeme usnadnit jejich cestu. Všem, kteří se zapojí, moc děkuji, nejen za rodiče, ale hlavně za dívku,se kterou si život zahrál nefér hru.

Svou podporu můžete zaslat na transparentní účet 2601071823/2010. Jedná se o účet spolku Čest, svoboda, respekt, který nám nabídnul pomoc. Do poznámky napište Silvinka.

Všechny finance budou do koruny vyúčtovány.

Dokud láska zůstane v nás, smutky rozptýlí čas a společně zvládneme vše snáz.

Děkuji Petra F. Rédová


Přátelé takto vy lidé přátelé od Peti Rédové a lidé z ČSR a další přátelé, dokážete pomáhat.  A rodičům Silvinky, jí a jejím bráškům a sestřičkám už zima nebude.

14.02.2023 -11 960,00 CZK Bezhotovostní platba Platba - Brikety REKORD - na pomoc rodině Silvinky 0410036954 Platba - pomoc rodině Silvinky - brikety OBI

15.02.2023 -9 753,00 CZK Platba převodem uvnitř banky Platba - tablet Lenovo - Silvinka Platba - tablet Lenovo - Silvinka 

Milí přátelé, lidé Dnes jsme díky vám všem lidem, co jste se zapojili do pomoci rodičům Silvinky a jejich dalším 9 sourozencům společně s Peťou Rédovou v jenom "nejmenovaném" městě, mohli předat další část daru pro rodiče a to poukázky LIDL a Albert, ve výši 30.000,- Další v plánu je nábytek pro děti z IKEA a proplacení kroužků pro děti Ještě jednou všem vám lidem co jste pomohli tedy ze děkuji. A poděkování všem i od rodičů, maminky Petry a tatínka Standy


Dobrý den přátelé. 

Prosím, prosím opět vaše krásná o pomoc. Volala mě Petra Rédová a zeptala se, zda by jsem ji nepomohl s pomocí pro další rodinu s dětmi. Tedy Petra a její přátelé s se dozvěděli o rodině jenž potřebuje pomoci. A jak zajisté víte dnes není jen tak, díky tomuto zrůdnému systému, jednoduché pomoci bližnímu svému. A tak jsme se s Petrou domluvili na tom, že na pomoc využijeme náš spolek Čest, Svoboda, Respekt, který má ve veřejném rejstříku Justice.cz uveden účel POMÁHAT LIDEM v České republice. A tak vás teď všechny přátelé, lidé prosím, přečtěte si článek od Peti Rédové a pokud budete souhlasit a můžete pomoci, pojďme společně pomoci a tak zahřát pro nás neznámá a vyvolat úsměv na tváři další mámě, také tátovi a jejím dětem Děkuji... jeden z vás Jirka P.S.: k snímku Silvinky s chytrými hodinkami raději hned uvádím, že byli darovány paní co vlastní bazar. Člověk míní, život mění. Tak by se dal nazvat turbulentní obrat v rodině zdravotní sestry a jejího manžela. Už jako mladá si přála mít velkou rodinu, kterou zahrne láskou a péčí. Sen, který si vysnila se jí splnil. Našla muže s velkým M a na svět přivedla děti, které ji vnesly energii do života a pomohly čelit problémům, které na sebe nenechaly dlouho čekat. Rodinu si nevyberete, přátele ano, a tak i tahle rodina doplatila na chyby člena rodiny a přestože se snažila vše řešit, nezvládala to a dostala se do exekuce, následně insolvence. Problémy jsou od toho, aby se řešily a to oba rodiče dělali. Maminka (Petra) se starala, jak nejlépe dovedla a z ničeho, uměla udělat mnoho. Tatínek (Standa) je od rána do večera v práci. Ani jeden z nich si nikdy nestěžoval. Jediné, co je trápilo bylo to, že jejich děti doplácí za chyby svého dědy. Jejich pocit selhání vůči dětem umocnila lékařská zpráva 11. leté Silvinky, kdy ji byla diagnostikována onkologická nemoc - rezistentní na léčbu. O pomoc nepožádali rodiče, ale jejich kamarádka a příběh rodiny se mě dotknul na tolik, že jsem se rozhodla zapojit všechny, kteří mají dobré srdce. Silvinka je dívka, která i přes všechnu tu hrůzu, nosí úsměv na tváři. Ráda sportuje, krásně zpívá, je společenská a miluje zvířata. Byla vychována skromně a tak i působí. Silvinka má jedno přání a to je mít svůj vlastní tablet. Myslím, že tohle přání jsme schopni vyplnit v krátkém čase, který je pro ní velmi vzácný. Rodina potřebuje pomoc i v jiných sférách a pokud se podaří vybrat více peněz, myslím, že rozzáříme několik očí najednou a vytrhneme trn z duše rodičů. Nemůžeme odstranit bolest, kterou si prochází, ale můžeme usnadnit jejich cestu. Všem, kteří se zapojí, moc děkuji, nejen za rodiče, ale hlavně za dívku, se kterou si život zahrál nefér hru. Svou podporu můžete zaslat na transparentní účet 2601071823/2010. Jedná se o účet spolku Čest, svoboda, respekt, který nám nabídnul pomoc. Do poznámky napište Silvinka. Všechny finance budou do koruny vyúčtovány .Dokud láska zůstane v nás, smutky rozptýlí čas a společně zvládneme vše snáz. Děkuji Petra F. Rédová