Banner na vaší plochu

05.04.2024

Dobrý den vážení a milí přátelé, příznivci, členové Společenství ČSR – Čest, Svoboda, Respekt. Máme tu prosbu, návrh, možnost.

Jak zajisté někteří z vás vědí, chystáme se na měsíc září, tedy s novým školním rokem, propagaci za pomoci billboardu našeho Společenství ČSR, nebojíme se říci propagaci naší docela velké rodiny. V mnohých diskuzích ať již vy samotní členové, tak i lidé, kteří se do Společenství prozatím nepřidali a to třeba z důvodu těžké životní situace, jste psali, že by bylo potřeba se posunout dál. Že vlastně tak nějak přešlapujeme na místě. Že tu není ten tolik potřebného pokroku a že vás to mrzí. Že je potřeba prolomit tu, takzvanou facebook bublinu. Přátelé, naprosto s tím souhlasíme.

Jsme opravdu moc rádi, ze srdce nás těší, že se zajímáte a píšete, jak byste mohli menší pomoci, býti nápomocni i vy, že billboard ano, ale co třeba nějaký ten banner. Na toto se v komentářích ptáte, poskytnoutte, jak vy členové Společenství, tak i lidé jenž členové nejsou. A tak se dali hlavy dohromady a máme tu pro vás tedy návrh, žádost, prosbu. Návrh, který doufám potěší všechny, co jste psali právě o banner, co cítíte, že jen lajky a zmínky v komentářích o Společenství ČSR nestačí.

Máme tedy přátelé připravený banner. Podobu banneru Společenství zveřejníme zanedlouho. Tento banner však nebude typizovaný co se týče rozměrů. Banner totiž chceme nechat zhotovit, tedy jeho rozměry, až následně podle vašich možností, kde byste případně banner chtěli umístit. Tedy místo kupříkladu na domě, plotě, lodžii, balkonu, případně budovy vaší firmy. Toto by bylo na vás. Banner následně na základě vašich rozměrových požadavků vyrobit a upravit v rámci našeho financí Společenství. Co se týče provedení tak kovový, banner bude na okraji vybavených oček a bude usnadněno přichycení.

Vážení a milí přátelé, příznivci, členové Společenství Čest, Svoboda, Respekt. Máme tu tedy, konkrétní návrh, potřebujeme tedy již jen na vás. Takže ti z vás bojovníků ČSR, lidé srdce za naším nápadem, jenž se rozhodnete, že se zapojit, dejte nám prosím vědět, na některé z uvedených kontaktů. Napište nám prosím rozměry, (dvakrát měří, jednou řeš), případně zašlete fotografii plochy, kterou jste vybrali pro banner našeho Společenství ČSR a společně to rozjedeme. Společně jsme totiž silnější, společně jsme silní. Děkujeme.

S pozdravem, Jiří Černohorský, Václav Rada, Lenka Tarabová.

Objedávkový formulář

ILUSTRAČNÍ FOTO
ILUSTRAČNÍ FOTO